Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Pragniesz preparatu, który rozwiąże tenże kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się już nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Okolicznością pewno istnieć niezdrowa dieta i szkodliwe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który polepsza ich wygląd i formę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie przydają się także dla kobiet, jak również dla ludzi, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg całości zupełnie odrębną rolę, rzutując na drugi element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w tym zawarte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii oraz argininę. To dziś owe punkty przesądzają o dobrym funkcjonowaniu materiału również wynoszą kolosalne znaczenie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wydawaniu, oraz co za czym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso Duo-Oil 2

Back to Top