Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz specyfiku, który rozwiąże tenże kłopot oraz poprawi stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z jakim systematycznie konfrontują się dzisiaj nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może być zła dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy i efektywność olejku, który zmienia ich obraz i budowę. Dzięki tak dostosowanemu składowi oba produkty wzajemnie się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie dodają się zarówno dla osób, jak jeszcze dla klientów, robiąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że każdy olejek oraz wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na pozostały element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i regenerując naruszone cebulki.

Zasilają w ostatnim zakończone w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To akurat te segmenty decydują o wydajnym funkcjonowaniu preparatu i korzystają olbrzymie stanowisko w ciągu profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, oraz co za tym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso-Duo Shampoo

Vivese Senso-Duo Oil 2

Back to Top