Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, że każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze prosto z natury – moc naturalnych olejków roślinnych i dobrodziejstwo pochodzące z bogatych elementów wzmacniających, jakie wybierają się w tym serum sprawiają, iż już po pierwszej aplikacji widać i czuć różnicę. To wielka formuła, która gromadzi się nie tylko na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą budowę włosów – z ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy sklep w prawidłowych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – polepsza mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – stymuluje produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Ekstrakt z kamelii – poprawia strukturę włosa zawierając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednak ciągle niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 i powiązanych z nimi pomocy. Soki z kiełków soi i pszenicy odżywiają, sok z nasion róży służy do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, zaś obecność witamin I, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed szkodliwym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana licznymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto sięgnąć z atutów tego klucza osobiście.

Vivese Senso-Duo Oil 2

Pro-Engine Ultra

Revitalum Mind

Vivese Senso

Back to Top