Untoxin – Oczyść własny orgranizm oraz poczuj się zdecydowanie lepiej! Dzisiaj jest to wyjątkowo łatwe z Untoxin!

Untoxin to suplement diety w strukturze tabletek. Produkt ten przeznaczony jest do stosowania w stanach prania i detoksykacji organizmu ze niepożądanych substancji, których nagromadzenie potrafi żyć efektem używania nieodpowiedniej diety i sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol lub papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek i wątroby. Odkłada się więc na naturalne przyspieszenie tempa przemiany materii. W rezultacie przyjmowanie pigułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Ponadto składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, sok z korzenia lukrecji lekkiej i olejek z korzenia żeń-szenia syberyjskiego przychodzą na zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we naturze, co dokonuje się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Skład:

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; wyciąg z korzenia Maca; ekstrakt z korzenia lukrecji gładkiej; wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; sok z owoców żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane spożycie:

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Tabletki należy kupować w trakcie albo po posiłku, popijając dużą zawartością wody. 

Doskonałe wyniki stosowania preparatu Untoxin można zobaczyć tylko po siedmiu dniach z przygotowania jego zażywania. 

Należy pamiętać o tym, by nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem do zażywania preparatu Untoxin jest alergię na wszystek jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić wychowywane w temperaturze domowej w droga ważny dla niewielkich dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i realizowaniem wilgoci. Produkt przeznaczony stanowi dla kobiet dorosłych. Suplement diety nie potrafi istnieć stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

AcaiBerry Extreme

AfricanMango

Back to Top