TriApidix300 – Chcesz pozbyć się nadmiernych kilogramów? Sprawdź ten innowacyjny specyfik juz dziś!

Suplement TriApidix300 poświęcony stanowi dla pań odchudzających się, które wymagają pozbyć się niepotrzebnych kilogramów i kontrolować wagę.

TriApidix30 metabolizm i tworzy, że organizm szybciej spala zalegający tłuszcz. TriApidix300 pomaga także w oczyszczaniu organizmu.

Skład:

Substancjami aktywnymi suplementu TriApidix300 są: cellular thermosculpt (C.T.B.) blend: tyrozyna, ekstrakt z młodej herbaty 55% EGCG, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 4:1 oraz thermogenic energy activator(T.E.A.) complex: kofeina bezwodna, ekstrakt z guarany 22%, wyciąg z czarnego pieprzu – piperyna 95%.

Pozostałe składniki zamknięte w produkcie to celluloza mikrokrystaliczna E460, sole magnezowe kwasów tłuszczowych E470B, krzemionka koloidalna E551.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie TriApidix300 powinno odbywać się tak, jak zalecił specjalista bądź razem z reklamami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja preparatu TriApidix300 do jedzenia w czasu dnia co dwie pigułki – rano a wieczorem 30 minut przed posiłkiem bądź treningiem. 

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem suplementu należy zaznajomić się z historią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na dowolny składnik produktu. Preparatu TriApidix300 nie należy korzystać w czasie ciąży oraz podczas karmienia piersią. TriApidix300 należy nosić w tle niedostępnym dla dzieci. Przed użyciem należy przetestować datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do użytkowania w ruchu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być podawane jako substytut zróżnicowanej diety.

Triapidix-300

UltraSlim

Back to Top