Flexin 500 – Wylecz ból stawów oraz odzyskaj całkowitą sprawność dzięki nowoczesnej formule!

Suplement diety Flexin 500 podawany istnieje na ból stawów.

Ma postać tabletek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo a korzysta życie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na zysk codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność obracania się dodatkowo jest polecany osobom, które mają kilku ruchu m.in. przez siedzący styl życia, przekroczyły 45 rok jedzenia a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz dalej prowadzi im ból, uprawiają sport i co za czym chodzi ich boi są nadmiernie obciążone oraz muszą regeneracji.

W sklepie preparatu Flexin 500 wybierają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), sok z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 umieszcza się z żelatyny i wody.

Zalecane spożycie:

Dawkowanie Flexinu 500 powinno podejmować się tak, jak zalecił specjalista bądź zgodnie z nowościami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do jedzenia w procesie dnia to 3 razy dziennie po 1 pigułce w trakcie posiłku, popijane sporą ilością wody.

Przeciwwskazania:

Przed zastosowaniem preparatu należy zaznajomić się z historią ulotki dodaną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy trzymać w miejscu niedostępnym dla niemowląt. Przed użyciem należy zobaczyć datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do spożycia w rytmie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie mogą stanowić brane jako substytut zróżnicowanej diety.

flexin 500

Flexin-500

GojiBerry500

Back to Top