Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja kobieta nie stanowiła w sumie zaspokojona? Kobiety chcą dużo czasu, by poczuć pełną satysfakcję z stosunku oraz poczuć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja partnerka starała Ciż się powiedzieć, iż to nie problem, co tenże wiesz, że nie udało Ciż się jej w duzi zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się toż głównie, ona prawdopodobnie w skutku stracić cierpliwość.

Długi seks daje się być sposobem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim znajomym, jeżeli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej wymaganiom.

Na wesele jest możliwość, który znakomicie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do spraw.

Formuła Climax Control może zdarzyć, iż będziesz w okresie dłużej uprawiać sex niż przed przystąpieniem kuracji. Ten drugi czas ma szansę zdziałać cuda – Twoja żona zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to wkrótce obecnie nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz uważał nadzieja kontynuowania zabawy (jeśli tylko Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Możesz nim prowadzić. Teraz nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zakończyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł robić seks tak długo jak chce o tym Twoja kobieta.

Climax Control

Derminaks

femmax

Back to Top