African Mango 900 – Jeżeli pragniesz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj skuteczny środek African Mango 900!

African MANGO to czysty suplement diety dostępny w sytuacje tabletek. Wynik ten zajmowany stanowi dla osób dorosłych, które zmagają się z nadwagą i muszą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do picia kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu i kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem artykułu jest ekstrakt z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał markę w Kształtach Zjednoczonych. Przeprowadzono dużo badań, liczących na punkcie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą siłę w toku odchudzania. Fakt ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Zamknięty w formulacji artykułu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Fakt ten i oddziałuje dodatnio na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we krwi.

Skład:

W sklepie suplementu diety African MANGO kryją się:

wyciąg z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając dużą zawartością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pozwolenia to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najciekawszego rezultatu należy przyjmować pigułki w trakcie lub bezpośrednio po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (poziomowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie występować wskazanej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

African Mango 900

biovelisstabs

Breast Fast

Back to Top