Untoxin – Czujesz się wciąż wykończony oraz niewyspany? Łatwo łapiesz przeziębienia? Wypróbuj Untoxin!

Untoxin to suplement diety w strukturze kapsułek. Materiał ten dany jest do korzystania w terminach prania oraz detoksykacji organizmu ze złych substancji, których nagromadzenie że żyć skutkiem stosowania nieodpowiedniej diety oraz sięgania po takie substancje toksyczne, jak alkohol czy papierosy. 

Składniki suplementu diety Untoxin wspierają oczyszczanie nerek oraz wątroby. Odkłada się zatem na ekologiczne przyspieszenie tempa przemiany materii. W skutku przyjmowanie kapsułek może sprzyjać redukcji wagi ciała. 

Dodatkowo składniki takie jak ekstrakt z korzenia Maca, wyciąg z korzenia lukrecji lekkiej i wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego wchodzą na obniżenie poziomu złego cholesterolu we krwi, co miesza się na sprawniejsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych. 

Składnikami suplementu Untoxin są:

sproszkowane pestki dyni piżmowej; ekstrakt z korzenia Maca; sok z korzenia lukrecji gładkiej; sok z korzenia żeń-szenia syberyjskiego; ekstrakt z produktów żurawiny wielkoowocowej; L-lizyna; L-karnityna; L-arginina; cynk; sproszkowany korzeń Sarsaparilla

Zalecane dziennie spożycie suplementu diety Untoxin to dwie tabletki. Kapsułki należy dawać w trakcie bądź po posiłku, popijając sporą kwotą wody. 

Pierwsze efekty przyjmowania preparatu Untoxin można zobaczyć już po siedmiu dniach od przygotowania jego używania. 

Należy myśleć o tym, aby nie przekraczać wskazanej dziennej porcji. 

Przeciwwskazaniem do używania preparatu Untoxin jest nadwrażliwość na każdy jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić składowane w temperaturze pokojowej w twórz naturalny dla przeciętnych dzieci. Zabezpieczać przed promieniowaniem i robieniem wilgoci. Produkt poświęcony stanowi dla kobiet odpowiedzialnych. Suplement diety nie że żyć kojarzony jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Untoxin

Derminax tanio

tani Follixin

Back to Top