Flexin500 – Męczą Cię bóle stawów? Wykonywanie prostych prac jest męczarnią? Odzyskaj pełną sprawność dzięki pastylkom Flexin500!

Suplement diety Flexin 500 podawany jest na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten pomaga regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo oraz zajmuje robienie przeciwzapalne, i zabezpiecza chrząstkę stawową przed wykorzystaniem na koniec codziennego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność obracania się też jest podawany osobom, jakie zamierzają nieco ruchu m.in. przez siedzący tryb życia, przekroczyły 45 rok istnienia i wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz jeszcze prowadzi im żałuj, uprawiają sport oraz co za tym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone i potrzebują regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 wydobywają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 podaje się z żelatyny i wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił lekarz bądź razem z wiedzami dostępnymi na reklamie.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do użytkowania w ciągu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane ogromną ilością wody.

Przed użyciem środka należy zapoznać się z historią ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem czy farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest alergia na jakikolwiek składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w pomieszczeniu niedostępnym dla niemowlęta. Przed zażyciem należy sprawdzić datę sił na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w układzie dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być praktyczne jako zamiennik zróżnicowanej diety.

tani Flexin500

tani Femmax

Breast Fast tanio

Back to Top