AfricanMango900 – Możesz zapomnieć o problemach ze zbędnymi kilogramami

African MANGO to oczywisty suplement diety dostępny w struktury kapsułek. Materiał ten zarządzany stanowi dla kobiet dorosłych, które zmagają się z nadwagą i chcą zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania kapsułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli wagi ciała.

Głównym składnikiem wyniku jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał pozycja w Stopniach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, przechodzących na końca udokumentowanie jego efektywności.

Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango jest wspaniałym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa znaczącą pozycję w procesie odchudzania. Składnik ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i zmniejszając odczuwanie głodu.

Wprowadzony w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera redukcję i kontrolę wagi. Składnik ten ponadto wpływa pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

W zestawie suplementu diety African MANGO wydobywają się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Suplement diety African MANGO należy przyjmować doustnie, popijając wielką częścią wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do zaakceptowania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla osiągnięcia najdoskonalszego efektu należy przyjmować kapsułki w trakcie lub wręcz po posiłku.

Zawartość składników w 3 kapsułkach produktu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (stanowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić potrzebnej do przyjęcia dziennej porcji preparatu.

Przeciwwskazaniem do użycia preparatu African MANGO jest alergię na jeden jego składnik.

Suplementy diety winnym stanowić trzymane w porządek niewidoczny i ważny dla młodych dzieci. Produkt zabezpieczać przed swym oddziaływaniem promieni ładnych i wilgoci.

Suplement diety African MANGO jest pożądany dla pań odpowiedzialnych.

Nie kierować u osób w ciąży, kobiet karmiących, kobiet ze stwierdzonymi chorobami układu latania oraz nieżytu żołądka.

Suplementy diety nie mogą być kierowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy mieć, iż zrównoważona dieta jest podstawę prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Nie stosować suplementu diety po upływie czasu ważności.

AfricanMango900 tanio

Raspberryketone700 tanio

tani AcaiBerry 900

Back to Top