Xtrasize – pastylki na powiększanie członka

Xtrasize to tabletki, jakie zajmują sprawić, iż penis zyska na długości oraz grubości. Chodzą na podstawie poprawy przepływu krwi i zwiększenie chłonności ciała jamistego, z jakiego przygotowany jest męski penis. Dzięki temu długość oraz grubość penisa ulegają systematycznemu zwiększeniu.

Dawkowanie Xtrasize

Producent zaleca przyjmowanie 1 tabletki dziennie, najlepiej po śniadaniu. Pierwsze wyniki są pojawić się po paru dniach też powinna to stanowić prawdziwsza erekcja. Jedno opakowanie zawiera 60 dobrych do połknięcia kapsułek oraz wystarcza na 2 miesiące kuracji. Cena opakowania wynosi aktualnie 179zł. Tabletki można dostać wyłącznie przez internet(nie znajdziesz ich w aptece ani drogeriach), na części znajdziesz baner dzięki któremu kupisz Xtrasize w przyzwoitszej cenie.

Xtrasize – jakie wyniki można kupić po terapii

Tabletki na powiększanie członka Xtrasize powinny w centralnym miesiącu stosowania zapewnić przyrost długości o blisko 3cm(deklaracja producenta!). Kontynuowanie terapii przez kolejne 2mc ma zrobić, iż penis urośnie aż o 7,5cm.

Xtrasize skład

Suplement diety Xtrasize zawiera jedynie naturalne składniki. Trudno zlokalizować na części producenta skład preparatu, przeglądając witrynę znaleźliśmy takie sformułowanie: „stanowi przygotowaną według amerykańskiej receptury mieszankę ekologicznych składników, które stosowane są od lat”.

Bardzo na podstronach szukamy informację, że w magazyn tabletek Xtrasize wchodzi między innymi tribulus terrestris, maca root, saw palmetto i l-agrinine HCI.

Czy Xtrasize jest miły?

Preparat ten został przebadany oraz uznany do biegu na kraju Unii Europejskiej. Posiada jakieś dokumenty potwierdzające jego bezpieczeństwo. Co dobrze – przeszukując internet w poszukiwaniu myśli o tych tabletkach nie natknęliśmy się na reklamy traktujące o pojawieniu się każdych większych efektów ubocznych towarzyszących terapii.

Tabletki zawierają w bezpośrednim sklepie wyłącznie naturalne składniki a możliwość pojawienia się skutków ubocznych stanowi znacznie szybko ograniczona.

Xtrasize promocja

zytax

Vigrax

Back to Top