Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Znanych jest kilka łatwych metod, pozwalających uzyskać silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona twoim zdaniem wystarczająco mocna albo jeżeli chcesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu otrzymasz kilka wskazówek dla siebie.

Podajemy ci parę nieskomplikowany metod, które pomogą ci wypracować mocniejszą erekcję, a co się z tym wiąże, mocniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój zamysł, poniższe wskazówki na pewno okażą się dla ciebie pożyteczne!

Palenie surowo wzbronione

Bez dyskusji palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego kamagra tanio uszczuplenia rozmiarów twojego przyrodzenia i jest jedną z najważniejszych przyczyn impotencji. W żółwim tempie i stopniowo powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Przyrost blaszki miażdżycowej, która gromadzi się w układzie krwionośnym człowieka, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. Rezultat jest taki, iż spada przepływ krwi do penisa w czasie seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci rzucić palenie.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tłuszczu w twoim organizmie to fatalna okoliczność dla twojego wzwodu. Musisz spalić cały ten tłuszcz i musisz rozpocząć swój plan odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej świadczy o nadmiernych ilościach cholesterolu w organizmie, co z kolei wywołuje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność wzwodu. Jeżeli jesteś grubasem to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się również do schorzeń układu krwionośnego. Ten stan może także oddziaływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może kamagra zel być zwolnienie transmisji sygnału nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który prowadzi do zwiotczenia penisa. Nie chcesz być grubym z miękkim penisem – zniszcz nadwagę.

Back to Top