Dziewięć sposobów na podbicie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało i aby twoja i kochanki satysfakcja ze zbliżenia była dużo większa.

Prezentuje kilka prostych porad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę namiętnie!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wytwarzać hormony, które wzmocnią waszą więź. Badania prowadzone za oceanem dowiodły, iż kontakt cielesny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która łączy pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wolne chwile spędzaj na słońcu

Nawet jedna godzina spędzona na słońcu może powiększyć poziom testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o 69 procent – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słońca obniża ilość melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Zgodnie z tym co dowodzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna stanie się bardziej romantyczny oraz czuły. Zauważyli oni, że filmy romantyczne zwiększają ilość progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć %. Największym twoim problemem będzie wyszukanie takiego filmu, w trakcie którego uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie oraz erekcje są nadzorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy zajdzie tego rodzaju konieczność. Oprócz tego ziewanie sprawia, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa większa ilość krwi.

5. Pij ekstrakt z granatu
Na co dzień pij szklankę soku z granatu. Badania zrealizowane na Uniwersytecie Kalifornijskim wykazały, tadalis
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, że całujesz bardziej namiętnie.
6. Otocz się zapachem waniliowym

Woń wanilii skutecznie zwiększa napływ krwi do członka – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia nasila fale alfa w mózgu, które relaksują i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wytwarzanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że kupowanie lodów waniliowych jest dużo mniej kłopotliwe niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz zdrowo
Jeżeli mężczyzna spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Zatem należałoby włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistych produktów piekarskich. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa stan oksytocyny w ciele i wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając napływ krwi do członka. Pewne badanie dowiodło, że już dwa papierosy mogą sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Pamiętajmy także o innych negatywnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby oraz zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty

Back to Top